ELEKTRIKÁŘ

ELEKTRIKÁŘ

Přijďte k nám pracovat, buďte členem týmu Shimano

Čemu se budete věnovat? Budete se starat o bezproblémový chod strojů a zařízení na oddělení tepelného zpracování. Nemusíte mít praxi, rádi Vás všemu naučíme, postačí nám zájem o oblast elektro.

Co požadujeme?

Vyučení v oboru elektro, pozice je vhodná i pro absolventa.
Odborná způsobilost dle Vyhl. 50/78Sb., par. 6
Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost.
Aktivní přístup k práci.

A co nabízíme?

Práci pouze na ranní směny.
Kompletní zaškolení.
Zajímavé benefity.

Trefa do černého? Nečekejte a napište

Nejpozději do týdne se ozveme zpátky.


Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu, a proto souhlasím, aby společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 let. Souhlas mohu kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze odpovědným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro zpracování.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., IČ 25875701, se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Informační memorandum